• Yenişehir Belediyesi
  • /
  • Başkan Yardımcıları

Başkan Yardımıcıları


M.Ali Serdar CİRİT

1953 Mersin doğumlu. 1978 yılında Mersin Eğitim Enstitüsünden mezun oldu. 1975 yılında Mersin Belediyesinde göreve başladı. 1987 yılında Belediyeden ayrılarak iki yıl özel sektörde çalıştı. 1989 yılında Mersin Belediyesinde tekrar göreve başladı. Belediyede İmar Müdürlüğünde çalışan Mehmet Ali Serdar CİRİT şu anda Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Hayrullah YÜCESOY

1959 yılında Mersin'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin'de tamamladıktan sonra Anadolu Üniv. İktisat Fakültesinin İktisat Bölümünden 1985 yılında mezun oldu. Mersin S.M.M.M odasının yetki belgeli muhasebecisi olarak özel sektörde 5 yıl çalıştı. 1990 yılında Mersin Belediyesine bağlı İmar İnşaat Ltd. Şti.' de göreve başladı. Çukurova kentsel geliştirme projesi kapsamında 2 yıl görev yaptıktan sonra Mersin Büyükşehir Belediyesi Satın Alma ve Mali İşler Daire Başkanı olarak görevlendirildi. 1994 yılı Mahalli seçimlerinden sonra Mersin Yenişehir Belediyesine ataması yapıldı. Burada Teftiş İşleri Müdürlüğü görevine getirildi. Aynı zamanda Temizlik İşleri Müdürlüğü görevini de vekaleten yürüttü. 2006 yılında Başkan Yardımcılığı görevine asaleten atandı. Halen Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

yonetim_yardimcilar_zeki_ecer

M. Zeki ECER

1968 yılında Mardin, Derik'te doğdu, İlk, Orta ve Lise eğitimini Mersin?de tamamlandıktan sonra Çukurova Üniversitesi Mersin M.Y.O. İşletmecilik Bölümünden 1989 yılında mezun oldu. 1990 yılında Mersin Belediyesine bağlı İmar İnşaat Ltd.Şti.?de göreve başladı. İşe başladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1998 yılından sonra Fen İşleri Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde görev aldı. Halen Yenişehir Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.