• Yenişehir Belediyesi
  • /
  • Bildirimler

   2019 yılı Mahalli İdareler Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav duyurusu aşağıda yayınlanmıştır. 

 

   2018 yılı Mahalli idareler Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı kapsamında, 26/10/2018 tarihinde Belediyemiz Meclis Salonunda gerçekleştirilen sözlü sınavın sonuçları açıklanmış olup; sınava giren personellerimizin nihai başarı puanları ve sonuçlar belli olmuştur. Sınav Komisyon Kararı ve ilgili personellerin sınav aritmetik ortalamasını gösteren liste aşağıda verilmiştir.

 

 

   2018 yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav sonuçları açıklanmış olup, Belediyemiz personellerinin sınav sonuçlarını gösteren liste aşağıda verilmiştir. 

2018_GYUD_SINAV_SONUCLARI.pdf

 

 

 

   696 Sayılı KHK kapsamında 375 sayılı KHK’ye eklenen geçici 24. Madde kapsamında 4734 sayılı Kamu ihale kapsamında hizmet alımı yapılan personellerin Mahalli İdareler Şirketlerinde İşçi Statüsüne geçiş işlemleri usul ve esasları hakkında Tebliğin 41. maddesine göre, Sınavda başarılı olan personellerin Yenişehir Belediyesi Personel Limited Şirketine İşçi Statüsünde işe alınma şartlarını taşıyan personeller belirlenerek tespit komisyonu tarafından karar altına alınmıştır. Sonuç Listesi aşağıda belirtilmiştir.

TESPIT_KOMISYONU_KARAR_TUTANAGI_VE_EKLI_LISTE.pdf

 

 

   696 sayılı KHK kapsamında 375 sayılı KHK'ye eklenen geçici 23. ve 24. madde kapsamında 4734 sayılı Kamu İhale kapsamında hizmet alımı yapılan personellerin kadroya geçiş işlemleri usul ve esaslarına binaen Belediyemiz Ek Binasında 14.03.2018-20.03.2018 tarihleri arasında  yapılan sınav sonuç listesi ve sınav kurul karar tutanağı aşağıda belirtilmiştir. 

BASARI_LISTESI.pdf

 

    

 

 

 

GOREVDE_YUKSELME VE UNVAN DEGiSiKLiGi_SINAVINA_GIRECEK_PERSONELLER.pdf