• Yenişehir Belediyesi
  • /
  • Haberler
  • /
  • YENİŞEHİR BELEDİYESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE KURSLAR BAŞLIYOR

 

Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde Yenişehir Belediyesi’nce Tiyatro, Yaratıcı Drama, Zumba, Fitness, Klasik Bale ve Jazz Dansı kursları başlıyor.

 

Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezindeki kurslar; Tiyatro, Yaratıcı Drama eğitmeni Volkan GÜNERİ , Zumba, Fitness eğitmeni Elif Kaynak, Klasik Bale eğitmeni Nihat Er, Jazz Dans eğitmeni İlknur Canberk tarafından verilecek. Kayıtlar Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde yapılıyor.

 

Sanat, insanlık tarihi kadar eski bir kavram ve insanlar arasındaki iletişimin en temel yapı taşlarındandır diyen Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç; kültürümüzün temel unsurlarından olan sanatın her türünü icra ettirmek, geliştirmek, yaymak en büyük hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda Türkiye’nin en büyük kültür merkezinden biri olan Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’ni yaptık. Burada, sanatın birçok dalını çocuklara, gençlere, yetişkinlere sevdirerek öğretecek uzman kişiler ile birlikte çalışıyoruz.

 

Kurslara katılan gençlerimiz ve çocuklarımız yıl boyunca aldıkları eğitimin yanı sıra birlikte eğlenceli vaki de geçirmektedirler. Öğrencilerimiz, aldıkları eğitimlerin sonunda yılsonu gösterisi de sunacaklar, dedi.

 

Bilgi için irtibat numarası: 0 324 290 53 06